Други спортни

Григор Димитров с шампионска титла в Лондон!

Чудото се случи!

Гришо Димитров спечели последния за 2017 година мач от Тура!

Във финала на Заключителния Мастърс за кампанията Гришо надви Давид Гофен с 2:1 сета. Драматична битка!

Продължава...

Ансамбълът ни грабна още един медал от Световното по художествена гимнастика

Още един медал завоюва ансамбълът ни по художествена гимнастика на световното първенство в италианския град Пезаро. След страхотния успех в събота, когато момичетата ни спечелиха сребърните медали в многобоя, сега те грабнаха и бронзовите отличия на три топки и две въжета.

Григор Димитров триумфира с първа голяма титла в кариерата си

Григор Димитров спечели най-голямата победа в кариерата си и съответно в историята на българския тенис. Спечели първия си голям турнир. Триумфира с титла от сериите „Мастърс 1000" - турнирите най-висока категория след четирите от Големия шлем. Поне засега любимото място на хасковлията ще бъде Синсинати.

Бранимира Маркова грабна големия приз "Жулиета Шишманова"

Възможност за стартиране на процедура спортна зала "Младост" да носи името "Жулиета Шишманова", обяви кметът Димитър Николов по време на Държавното първенство по художествена гимнастика, което се проведе при голям интерес в Бургас.

Роджър Федерер триумфира на турнира в Индиън Уелс

Роджър Федерер е новият шампион на турнира от серията „Мастърс" в Индиън Уелс.

Григор Димитров разгроми Южни на старта на "Мастърс" в Индиън Уелс

Григор Димитров започна по перфектния начин своето участие на Мастърса в Индиън Уелс. В двубой от втория кръг Гришо победи експресно бившия №8 в света Михаил Южни със 6:4, 6:0 след час и 9 минути игра.

Будапеща се отказа от домакинство на Олимпийските игри през 2024 година

Будапеща стана поредният град, който отпадна от надпреварата за домакинство на Олимпийските и Параолимпийските игри през 2024 година, след като петиция събра твърде много подписи против кандидатурата му.

Злато за българския ансамбъл в Москва

Ансамбълът ни по художествена гимнастика спечели златен медал за съчетанието си с пет обръча на турнира от веригата "Гран при" в Москва. На второ място остана отборът на Русия, на трето са гимнастичките от Египет.