Григор Димитров с шампионска титла в Лондон!

Чудото се случи!

Гришо Димитров спечели последния за 2017 година мач от Тура!

Във финала на Заключителния Мастърс за кампанията Гришо надви Давид Гофен с 2:1 сета. Драматична битка!

Продължава...

Христомир и Здравко – футболните надежди на община „Тунджа“

Инициатива „Лицата на Тунджа“

Футболните надежди Христомир Иванов и Здравко Панев са родом от село Калчево, община „Тунджа“. Двамата тренират футбол от 7-годишни. Те са възпитаници на детския футболен клуб при ФК „Тракиец“, с. Кукорево, който спечели първенството за деца в област Ямбол през сезон 2016/2017 година.

Отново отличия за боксов клуб Априлец

На пресконференцията в община „Тунджа”, проведена на 30.10.2017 г., кметът Георги Георгиев сърдечно приветства треньорът на боксов клуб „Априлец“, с. Бояджик - Димитър Мутафов. Той представите поредните отличия на своите възпитаници.

С отличия от турнира в Петрич се завърнаха възпитаниците на боксов клуб „Априлец“

От 10 до 15 октомври 2017 година, в град Петрич се проведе републикански турнир по бокс за ученици.

Участие в турнира взеха и възпитаници на боксов клуб „Априлец“, с. Бояджик, които с изявите си на ринга спечелиха призови места.

Сбогом Мондиал 2018: България загуби от Холандия!

България загуби от Холандия с 1:3 в двубой от група "А" на световните квалификации в зона Европа. Селекцията на Петър Хубчев се представи достойно, но поражението до голяма степен сложи край на мечтата за участие на Мондиала в Русия, тъй като в друг мач Швеция разби Беларус с 4:0, коментинра БТВ.

Ансамбълът ни грабна още един медал от Световното по художествена гимнастика

Още един медал завоюва ансамбълът ни по художествена гимнастика на световното първенство в италианския град Пезаро. След страхотния успех в събота, когато момичетата ни спечелиха сребърните медали в многобоя, сега те грабнаха и бронзовите отличия на три топки и две въжета.

България победи Испания с 3:0 гейма на Евроволей 2017

Волейболистите от националиня отбор на България записаха първа победа на Евроволей 20017 в Полша, след като се наложиха над Испания с 3:0 (25:15, 26:24, 25:21) в “Таурон Арена” в Краков в мач от 2 кръг на Група С.

Хамилтън изравни рекорда на Шумахер с полпозишън в Белгия

Трикратният световен шампион Люис Хамилтън изравни рекорда на Михаел Шумахер с 68-ия си полпозишън, след като доминираше изцяло в квалификациите за Гран при на Белгия от Формула 1.