Бранимира Маркова грабна големия приз "Жулиета Шишманова"

Възможност за стартиране на процедура спортна зала "Младост" да носи името "Жулиета Шишманова", обяви кметът Димитър Николов по време на Държавното първенство по художествена гимнастика, което се проведе при голям интерес в Бургас.

Продължава...

България победи Холандия с 2:0 в световна квалификация

Отборът на България постигна една от най-големите си победи през последните 25 години, след като повали Холандия на стадион "Васил Левски" с 2:0. Герой за "лъвовете" стана Спас Делев, който вкара първите си голове с националната фланелка. Нападателят бе страхотен, като първо се разписа в 5-ата минута, а в 20-ата минута шокира тотално обърканите "лалета", които цял мач не успяха да намерят сили, за да се противопоставят на тактиката на Петър Хубчев.

Роджър Федерер триумфира на турнира в Индиън Уелс

Роджър Федерер е новият шампион на турнира от серията „Мастърс" в Индиън Уелс.

Отличия за възпитаниците на боксов клуб „Априлец“

На вчерашната пресконференция в община „Тунджа” кметът Георги Георгиев сърдечно посрещна треньора от боксов клуб „Априлец“ - Димитър Мутафов. Той представите поредните отличия на своите възпитаници.

Григор Димитров разгроми Южни на старта на "Мастърс" в Индиън Уелс

Григор Димитров започна по перфектния начин своето участие на Мастърса в Индиън Уелс. В двубой от втория кръг Гришо победи експресно бившия №8 в света Михаил Южни със 6:4, 6:0 след час и 9 минути игра.

Даниел Асенов е носител на купа „Странджа” за 2017 година

На днешната пресконференция в община „Тунджа” кметът Георги Георгиев сърдечно приветства младият боксьор Даниел Асенов и неговия треньор Димитър Мутафов.

Даниел стана носител на купа “Странджа” при мъжете на 68-мия Международен боксов турнир „Странджа” 2017, който се проведе от 21 до 26 февруари в град София.

Будапеща се отказа от домакинство на Олимпийските игри през 2024 година

Будапеща стана поредният град, който отпадна от надпреварата за домакинство на Олимпийските и Параолимпийските игри през 2024 година, след като петиция събра твърде много подписи против кандидатурата му.